Dystrybutor wody w hotelu jako źródło czystej wody dla gości

Wielu hotelarzy decyduje się na montaż dystrybutora wody w swoim obiekcie, słusznie uważając, że taka inwestycja podniesie komfort wypoczynku i poprawi ogólną ocenę hotelu w oczach gości. Dlaczego zatem ogólnodostępna woda dla osób odwiedzających obiekt jest dobrą inwestycją i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Dlaczego warto inwestować w dystrybutor wody w hotelu?

Zacznijmy od tego, że dystrybutor wody do hotelu to urządzenie, którego obecność w obiekcie znacznie poprawia komfort wypoczynku. W większości obiektów doba hotelowa rozpoczyna się w godzinach 13 – 15. To oznacza, że zwłaszcza latem goście przychodzą do hotelu w porze największego skwaru. W takiej sytuacji łyk zimnej wody znacząco poprawia samopoczucie i pozwala zregenerować się po męczącej podróży.

Ogólnodostępna woda dla gości poprawi też samopoczucie tym osobom, które wracają do hotelu po całym dniu spędzonym w pełnym słońcu. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą aktywnie spędzać czas urlopu.

Dystrybutor wody w hotelu – względy marketingowe

Nie można też zapominać, że obiekty hotelowe decydujące się na inwestycję w dystrybutor wody są lepiej oceniane przez hotelowych gości.

Od strony marketingowej taka inwestycja pozwala na:

Warto dodać, że w ostatnich latach osoby odwiedzające hotele coraz częściej zwracają uwagę na detale, które mają podnieść ich komfort wypoczynku. Urządzenie filtrujące wodę z pewnością takim detalem jest.

Jaki dystrybutor warto wybrać do hotelu?

Zarządca obiektu hotelowego ma do wyboru dwa rodzaje dystrybutorów.

  1. Urządzenia butlowe, które czerpią wodę z wymienianych butli o określonej pojemności. Dzięki temu można je postawić w dowolnym miejscu, w tym również tam, gdzie nie ma dostępu do czystej wody z instalacji wodnej.
  2. Urządzenia filtrujące, które pobierają wodę bezpośrednio z instalacji wodnej. Wyposażono je w zestawy filtrów, które oczyszczają wodę, dzięki czemu jest ona świeża i smaczna.

Wybierając wyposażenie hotelu, warto również zwrócić uwagę na oferowane przez nas urządzenia. Są one wyposażone w ciekawe funkcje, dzięki którym można łatwo podgrzać wodę lub nasycić ją dwutlenkiem węgla. Dzięki temu goście hotelowi będą mieli dostęp zarówno do orzeźwiającego napoju, jak i kawy bądź herbaty.

Reasumując, obiekt hotelarski to miejsce, w którym instalacja dystrybutora wody jest jak najbardziej zasadna. W końcu komfort gości jest tu najważniejszy.

Zobacz więcej